Fimedica Bartosz Pecarz

Opinie o Fimedica Bartosz Pecarz

Expracownik

Praca u Pana Bartosza jest bardzo wymagająca, pełna wyzwań oraz wyzwala w pracowniku ogrom przemyśleń egzystencjalnych. Zakres obowiązków bliżej niesprecyzowany. "Szef" to maniak kontroli z niewyparzonym językiem. Ubliżanie pracownikowi to jego hobby. Wymusza łamanie prawa, tłumacząc to "głupotą i bezmyślnością" pracownika... Praca pod ciągłą presją, bardzo nieprzyjemna. Do tego mało płatna. Pozdrawiam.

Mmmm
@Expracownik 07.08.2015 08:44

Na jakim stanowisku pracowałaś/eś? I w jakim sensie "Wymusza łamanie prawa"?

Zostaw opinię o Fimedica Bartosz Pecarz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fimedica Bartosz Pecarz