Gabinet Rehabilitacji Medycznej mgr Łojewski Bartosz

Żywiec

Opinie o Gabinet Rehabilitacji Medycznej mgr Łojewski Bartosz

Piotr

Bardzo dobry specjalista. Pełne zaangażowanie w dany problem. Szybko i trafnie postawił diagnozę. Wyjaśnił w zrozumiały sposób przyczyny problemu oraz zalecił jakie ćwiczenia wykonywać. Kompetentny i rzeczowy z ogromną wiedzą. Z pełnym przekonaniem polecam fizjoterapeutę Pana Bartka Łojewskiego.

Ewa

Świetny fizjoterapeuta godny polecenia! Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Ogromne doświadczenie oraz wiedza. POLECAM!

pacjentk@

Osoba wykształcona, fachowiec, wspaniałe podejście do klienta. Serdecznie dziękuję Panu lekarzowi-fizjoterapeucie i polecam wszystkim z pełną odpowiedzialnością!

A4

Pełen profesjonalizm!

Zostaw opinię o Gabinet Rehabilitacji Medycznej mgr Łojewski Bartosz - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Rehabilitacji Medycznej mgr Łojewski Bartosz