Protoma S.C.

Poznań

Opinie o Protoma S.C.

marketing

Osoby z tytułem technika ortopedy lub fizjoterapeuty oraz doświadczeniem w branży ortopedycznej, szukające zatrudnienia, prosimy o wysyłanie CV pocztą elektroniczną: protoma@gmail.com lub tradycyjną: Protoma s.c. ul. Namysłowska 10 60-166 Poznań

PRowiec

Na chwilę obecną Protoma nie prowadzi rekrutacji, a szkoda, bo to zakład ortopedyczny godny polecenia nie tylko pacjentom, ale też potencjalnym pracownikom. Szefowie dbają o podnoszenie kwalifikacji personelu, przekazują wiedzę w sposób zrozumiały i oczekują kreatywności. Mile widziany są studenci mechatroniki, czy inżynierii, którzy chcą odbyć praktykę i dowiedzieć się jak budować protezy kończyn.

Zostaw opinię o Protoma S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protoma S.C.