Koh S.C. Andrzej Janusz Kochański

Kępice

Opinie o Koh S.C. Andrzej Janusz Kochański

pipboy 3000

Byłem tylko na rozmowie ws. pracy. Niestety nie mogłem podjąć tej pracy. Oferują w miarę sprawiedliwe zarobki do wykonywanej pracy i stwarzają wrażenie budowania miłej atmosfery. Jak jest później, ciężko powiedzieć. Po drugim namyśle pensja mogła by być 400 zł większa. Pozdrawiam

Masz doświadczenie u nich w pracy na danym stanowisku? Wiesz jak przebiega proces rekrutacji oraz czy jest dużo nadgodzin? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Koh S.C. Andrzej Janusz Kochański - Kępice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koh S.C. Andrzej Janusz Kochański