Expert Krak Sp. z o.o. Optyk

Kraków

Opinie o Expert Krak Sp. z o.o. Optyk

Robo

Faktycznie, prawda. Obiecanki cacanki a optykom radość. Szkoda, że tak zjechali rynek (usunięte przez administratora)

Pracownik Expert Krak

Jeżeli jesteś taka odważna to napisz swoje pełne dane I podaj sczegóły bo ten tekst to jak z sufitu

były

Również nie polecam pracy w tej firmie , niestety obiecują dużo ale nie spełniają tego , Pojawił sie problem z rynkiem który już nie jest taki chłonny na nowe produkty , najłatwiej niewiarkom podjeść do pierwszego lepszego optyka zapytać o firme Expert Krak ( albo nie znają , albo zle mówią ) , Było kiedyś fajnie ale wszystko sie popsuło....

Zostaw opinię o Expert Krak Sp. z o.o. Optyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert Krak Sp. z o.o. Optyk