Optical Christex S.C. Krzysztof Kurkiewicz i S-ka

Gdynia

Opinie o Optical Christex S.C. Krzysztof Kurkiewicz i S-ka

Kasia

Salon jest faktycznie doskonale wyposażony! ładne oprawki, wiele ich, jest w czym wybierać, doskonale doradzają. Polecam.

Rifka

Bardzo duży wybór różnego rodzaju oprawek mają! dla mnie jest to bomba! polecam!

Kamma

Salon jest ok, spory wybór, obsługa miła i fachowa! polecam

Patrycja

jak dla mnie jeden z lepszych salonów optycznych - duży wybór ładnych i markowych oprawek. jest w czym wybierać! a obsługa bardzo miła i pomocna!

Majja

super miejsce, bardzo fajnie doradzają, oprawek jest ogrom - aż ciężko znaleźć te jedne najlepsze! ale szczerze polecam wszystkim którzy chcą kupić okulary które nie rozpadną się po dwóch miesiącach!

Kilbila

Genialny salon! Najlepszy w jakim byłam! Ogromny wybór makrowych okularów przeciwsłonecznych! Zdecydowałam się na okulary Celine - Shadow, dokładnie takie jakie nosi Jessica Mercedes ;) Są boskie!

Zgadzasz się w opiniami o firmie Optical Christex S.C. Krzysztof Kurkiewicz i S-ka? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Optical Christex S.C. Krzysztof Kurkiewicz i S-ka - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optical Christex S.C. Krzysztof Kurkiewicz i S-ka