Eben-Ezer Diakonat Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Dom Opieki Emaus

Dzięgielów

Opinie o Eben-Ezer Diakonat Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Dom Opieki Emaus

przyjęto ,nowe pseudo opiekunki . koszmar do krów do obory czy chlewa a nie do ludzi ..

malgosia

Powinny być tam wmontowane kamery .ażeby dyrektor zobaczył jakie mają co nie które opiekunki podejście do podopiecznych ..jak dyrektor w pobliżu to miłe serdeczne ..tyczy się to nie których opiekunek powtarzam .personel co nie który do wymiany .

Zostaw opinię o Eben-Ezer Diakonat Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Dom Opieki Emaus - Dzięgielów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eben-Ezer Diakonat Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Dom Opieki Emaus