Opinie o Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Kraków

Micgaw Nowy wpis

Szczerze polecam pracę w firmie AVM Lens Polska. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, szefostwo wspierające, zaś warunki pracy to jest umowa o pracę i wynagrodzenie są po prostu uczciwe. Pracodawca w sposób konkretny i rzeczowy nakreśla cele pracowników oraz całej firmy. Pracuje się pod presją czasu oraz wyników, ale to chyba normalne. Fajna, przyjazna firma.

N.K.G.

Jak już mówiłam w moim poprzednim wpisie, praca w dziale marketingu firmy AVM Lens jest bardzo profesjonalna, rzeczowa, i atrakcyjna jeśli idzie o warunki finansowe. Szefowie firmy są wymagający, tym niemniej dają oni pełne wsparcie w wykonaniu zadań i zdobywaniu wyznaczonych celów. Firma jest zorganizowana harmonijnie i praca przebiega w miłej atmosferze. Polecam firmę AVM Lens szczególnie pracownikom, którzy są ambitni i chcą realizować wysokie ale realne cele.

Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)

Avm Lens Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)