Reha-Line Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żaklin Paluszkiewicz

Chodzież

Opinie o Reha-Line Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żaklin Paluszkiewicz

karamaczio

Oszustka!!! zadłuzona po uszy u komorników!!! zywiec!!! UWAGA!!! przed ta osoba!!!

rallyman
@karamaczio 12.01.2015 21:50

karamaczio, podałbyś mi swój kontakt? Chciałbym się z Tobą skontaktować w sprawie oszustw Pani Paluszkiewicz.

?

przestrzegam przed ta osoba!!! psychicznie niezrownowazona!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Reha-Line Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żaklin Paluszkiewicz - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reha-Line Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żaklin Paluszkiewicz