Eko-Medica Firma Usługowo-Handlowa Sprzęt Medyczny Maciej Dembkowski

Zabierzów

Opinie o Eko-Medica Firma Usługowo-Handlowa Sprzęt Medyczny Maciej Dembkowski

Pracowałem w tej firmie i ktoś sobie robi wolne żarty z opinią o szefostwie. Naprawdę wspaniali ludzie ,a tą opinie to z pewnoscią napisał ktoś niedowartościowany z konkurencji. Pozdrawiam wszystkich i żałuję że nie mogę pracować z powodu przeprowadzki

ada

Napiszcie proszę czy to telemarketing , bo tez wybieram się na rozmowę??:-)

xxxxxxxxxx

@xxxxxxxxxx 11.01.2016, 16:08
Czy to jest typowy telemarketing, że dzwonisz do ludzi by sprzedać i nic więcej? Bo jutro ide na rozmowe....

Też wybieram się tam na rozmowę, mogę prosić o opinie po Twojej?

Szukasz pracy?

Lubis

A ja pracowałam w tej firmie rok i po roku byłam zmuszona sie przeprowadzić do innej miejscowości i żałuje ze rzadko spotyka sie takie szefostwo .Nigdy szefa i szefowej nie słyszałam krzyczących na pracownikow.Pozdrawiam cały telemarketing i całe biuro

były pracownik

Odradzam pracę w tej firmie, strata czasu, pieniędzy i nerwów. Pracodawca jest nie miły i prawdopodobnie cierpi na jakąś nerwicę, ponieważ nie było dnia kiedy by nie podnosił głosu na pracowników z wielokrotnym użyciem \"ciężkich\" wulgaryzmów.

praca miła tylko szkoda, że tak marnie płacą i o każdą złotówkę trzeba się upominać (nie koniecznie z pozytywnym skutkiem...)

Zostaw opinię o Eko-Medica Firma Usługowo-Handlowa Sprzęt Medyczny Maciej Dembkowski - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Medica Firma Usługowo-Handlowa Sprzęt Medyczny Maciej Dembkowski