Novum Laboratorium Analityczne Ilona Stachniak

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Novum Laboratorium Analityczne Ilona Stachniak

bilbo

Też tu pracowałam. Co ch3wila kogoś nowego zatrudnia. Pracowników traktuje jak zło konieczne. Nigdy nie ma wystarczającej ilości testów, robi się więcej niż 8 godzin, brez szans na przerwę, a to bardzo męczące. A i tak szefowa twierdzi, że pracownicy nic nie robią, albo za mało.

Ściema

A ja pracowałam w novum i jedyną dobrą kwestia to osoby pracujące w laboratorium - świetna atmosfera. Maniakalne podejście Pani kierownik i nie widzenie tego, że ludzie zapieprzają całe 8 a często więcej godzin bez sekundy wytchnienia wykańcza psychicznie. Do tego brak (usunięte przez administratora) , i testy że to wciąż za mało ? za mało dla kogo ?

Zostaw opinię o Novum Laboratorium Analityczne Ilona Stachniak - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novum Laboratorium Analityczne Ilona Stachniak