Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

Opinie o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

Antonina

Jadwigo znalazłam namiary na Wanda Prątnicka...ktos zna ,może polecic. prosze o pomoc

Antonina

Jadwigo Ale co się stało?Jani emoge w to uwierzyc... Syn miał skorzystac z Jego Pomocy. I co teraz?Sprawa jest pilna .Czy ktos może polecić ,osobe świecką ,godna Zaufania ,jaka byl p.K? POMOCY PROSZE O INFORMACJE... Pozdrawiam wszystkich

Antonina

Witam. Czy ktos wie ,co sie dzieje z p.Krzysztofem. Telefon nie odpowiada ,znikąd informacji. Pozdrawiam i prosze o informacje -moze tutaj ktos coś wie.

Jadwiga
@Antonina 19.12.2018 13:41

Tak, wiem i ze smutkiem w Duszy mej pamięci informuję Antonio, że 14.12.2018 Krzysztof Jasieniecki czekając na ważne dla niego wiadomości, był radosny i zdrowy, nagle udał się w przestrzeń odmienioną, zmarł, udał się do DOMU OJCA. Powiadomiła mnie o tym Jego siostra zwrotnym SMS. NIECH NA ZAWSZE POZOSTANIE W NASZE PAMIĘCI śp. Krzysztof Jasieniecki takim, jakim Go znaliśmy, CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

Shiatsu102

Pan Krzysztof Jasieniecki jest kompetentnym, odpowiedzialnym i wykształconym człowiekiem. Bardzo pomógł matce mojej koleżanki za symboliczne wynagrodzenie. W pełni godny zaufania. Moje sugestie dla Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel: Pan Krzysztof Jasieniecki jest kompetentnym, rzeczowym i uczciwym człowiekiem. Pomaga potrzebującym za symboliczne wynagrodzenie aby samemu móc przeżyć. Szczerze polecam jego pomoc. Lubię atmosferę w Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel za: Pan Krzysztof emanuje ciepłem i dobrymi intencjami. Zawsze dotrzymuje słowa. Chętnie spieszy z pomocą. Ze szczerym uśmiechem.

M.

Początkowo bylam sceptycznie nastawiona, jednak rzeczywiście pojawily się zmiany. Polecam uslugi pana Krzysztofa. Potrafi pomagac.

Arek

Czy w takim miejscu potrzebni są pracownicy, czy muszą mieć specjalne predyspozycje?

Elżbietta

Witam! Kiedy spotkałam Pana (usunięte przez administratora)nie wierzyłam już w lepsze jutro. Przyjęłam Jego pomoc z wielkim niedowierzaniem. Proszę mi wierzyć, że okazał się człowiekiem wielkiego serca. Cierpliwością i niezwykłymi umiejętnościami postawił mnie na nogi. Wierze, że zdejmując klątwę otworzył mi drogę do lepszego życia. W końcu nie dręczą mnie straszne koszmary, mam dobre sny. Pomógł także mojemu ciału. Choruję bardzo poważnie. Od czasu spotkania z Panem Krzysztofem nie cierpię już tak bardzo, jestem silniejsza i nie mam ataków zaburzeń pracy serca. Lubię atmosferę w Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel za: Serdeczność, wiara w ludzką życzliwość, chęć niesienia pomocy

Mistrz Duchowy.....

Witam Skorzystałam telefonicznie ,nie pierwszy już raz z pomocy p.Krzysztofa. Czuje się CUDOWNIE,że brak słów ,żeby to opisać.Jego dzialania są skuteczne i długoterminowe. Polecam wszystkim zagubionym ,no i odważnym.

Jadwiga

Krzysztof Jasieniecki ma wyjątkowe możliwości UZDRAWIANIA w wielu aspektach życia ( dotyczy sytuacji, okoliczności, wydarzenia, stanu zdrowia ) i czyni CUDA przez telefon - na odległość, wystarczy kontakt telefoniczny. Jestem wdzięczna za jego zaangażowanie, gdyż wiele się przy okazji rozmów nauczyłam. Teraz jest mi lżej żyć.

Jacek

Zwykły oszust, twierdzi że uzdrowi nawet z najcięższych chorób a całe leczenie polega na kilku rozmowach przez telefon i za tą przyjemność inkasuje tysiąc złotych. Jeśli komuś pomógł to tylko przez efekt placebo.

Shiatsu1
@Jacek 16.07.2016 01:38

Młody flustracie bez wiedzy i wiary. Poczytaj sobie. Książki, Internet itd, itp. Ludzie biedni mają wielkie telewizory, ludzie bogaci wielkie biblioteki. Pod rozwagę. Pozdrawiam wszystkich. Dawniej chory na Stwardnienie Rozsiane.

Shiatsu102

Pan Krzysztof, człowiek olbrzymiej wiedzy, mądrości, głębokiej wiary i wielkiego serca sprawia cuda. Wyciąga ludzi z chorób nieuleczalnych. Służy radą i pomocą. Gotowy nieść pomoc we dnie i w nocy. Bez względu na niedziele czy święta bardzo silnie wierzący w Pana Boga i działający niejako w jego imieniu dla ratowania ludzi z najgorszych przewlekłych, nieuleczalnych i śmiertelnych chorób. Nie dba o korzyści finansowe czy jakiekolwiek inne dla siebie. Nie mówi pieniądzach i nie pyta o pieniądze czy inne dobra materialne lub inne. człowiek prawy i rzetelny. Ze wszech miar godny zaufania i wyróżnienia.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel? Czy firma zapewnia benefity?

Joanna

Polecam Pana Krzysztofa Jasienieckiego. Posiada niesamowita moc uzdrawiania oraz zdolności egzorcysty. Bardzo dziękuje Panie Krzysztofie za pomoc.

Wtajemniczony

Niektórym nie da się po prostu pomoc, mi osobiście Pan Krzysztof pomógł. Było to kilka lat temu. Nie raz nie dwa korzystałem późnej z pomocy Pana Krzysztofa Jasienieckiego i zawsze był efekt działania ogromnych możliwości tego uzdrowiciela w moim życiu osobistym jak i otaczającym mnie świecie ludzi. Energia jak dysponuje Pan Krzysztof posiada moc sprawczą. Jednak działają również inne siły i kiedy ktoś na siłę czegoś nie chce to tego nie będzie a stanie się nawet odwrotnie do zakładanego z góry lecz tylko powierzchownego chcenia zachcianki jakiejś zmiany. Pozdrawiam P.

Anna

Pan (usunięte przez administratora) udzielił pomocy mojej córce, która przechodziła ryzykowną operację. Dzięki pozytywnej energii i wsparciu Pana Krzysztofa córce udało się pokonać śmiertelne zagrożenie i zyskać siły do dalszej walki o zdrowie. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną za okazaną pomoc.

Danuta

Poprosiłam Pana Krzysztofa o pomoc dla syna . Ze względu na alkoholizm syna w domu nie dało się żyć. Po kilku dniach w domu zapanował spokój, a dla mnie osobiście świat stał się piękniejszy. Chce mi się po prostu żyć . Danuta (usunięte przez administratora)

danmmko

Wspaniały człowiek i naprawdę wie co robi. Pomógł mojemu synowi wyjść z wielkiej udręki emocjonalnej. Zaledwie po kilkunastu minutach syn doszedł do siebie, i był w stanie normalnie funkcjonować. Jestem wdzięczna Panu Krzysztofowi za wielką pomoc, bo inaczej skończyłoby się interwencją psychiatryczną. Szczerze polecam usługi Pana Krzysztofa Jasienieckiego. Danuta.

Zostaw opinię o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel