Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

Opinie o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

Joanna

Polecam Pana Krzysztofa Jasienieckiego. Posiada niesamowita moc uzdrawiania oraz zdolności egzorcysty. Bardzo dziękuje Panie Krzysztofie za pomoc.

Wtajemniczony

Niektórym nie da się po prostu pomoc, mi osobiście Pan Krzysztof pomógł. Było to kilka lat temu. Nie raz nie dwa korzystałem późnej z pomocy Pana Krzysztofa Jasienieckiego i zawsze był efekt działania ogromnych możliwości tego uzdrowiciela w moim życiu osobistym jak i otaczającym mnie świecie ludzi. Energia jak dysponuje Pan Krzysztof posiada moc sprawczą. Jednak działają również inne siły i kiedy ktoś na siłę czegoś nie chce to tego nie będzie a stanie się nawet odwrotnie do zakładanego z góry lecz tylko powierzchownego chcenia zachcianki jakiejś zmiany. Pozdrawiam P.

Jacek

Zwykły oszust, twierdzi że uzdrowi nawet z najcięższych chorób a całe leczenie polega na kilku rozmowach przez telefon i za tą przyjemność inkasuje tysiąc złotych. Jeśli komuś pomógł to tylko przez efekt placebo.

Anna

Pan (usunięte przez administratora) udzielił pomocy mojej córce, która przechodziła ryzykowną operację. Dzięki pozytywnej energii i wsparciu Pana Krzysztofa córce udało się pokonać śmiertelne zagrożenie i zyskać siły do dalszej walki o zdrowie. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną za okazaną pomoc.

Danuta

Poprosiłam Pana Krzysztofa o pomoc dla syna . Ze względu na alkoholizm syna w domu nie dało się żyć. Po kilku dniach w domu zapanował spokój, a dla mnie osobiście świat stał się piękniejszy. Chce mi się po prostu żyć . Danuta (usunięte przez administratora)

danmmko

Wspaniały człowiek i naprawdę wie co robi. Pomógł mojemu synowi wyjść z wielkiej udręki emocjonalnej. Zaledwie po kilkunastu minutach syn doszedł do siebie, i był w stanie normalnie funkcjonować. Jestem wdzięczna Panu Krzysztofowi za wielką pomoc, bo inaczej skończyłoby się interwencją psychiatryczną. Szczerze polecam usługi Pana Krzysztofa Jasienieckiego. Danuta.

Zostaw opinię o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel