Dorsim Sp. z o.o.

Opinie o Dorsim Sp. z o.o.

Natalia

Bardzo dobra organizacja pracy, fajne zarobki (podstawa+prowizja) Minus siedziba, daleko od centrum Warszaway Puławska 405A, prawie Piaseczno. Fajna zgrana ekipa. Wymagajace szefostwo

Michał

Fajna przyjemna praca, pracodawca na plus... minus dojazd, biuro firmy za Poleczki (Grabów).

Andrzej

Pracowalem, w firmie w latach 2009-2010, ogólnie spoko klimat, świetny nastrój, bardzo dobre podejscie pracodawcy do pracownika, pensja też była niezła jak na moje wymagania 10zł/h plus prowizja z sprzedaży. Jednak szczerze mówiac trzeba było zapierdzielac i to ostro, duzo pracy, ale mimo wszystko przyjemnie się mi pracowało. Dodatkowa kasa z prowizji dawała około 1300-1700zł. Atmosfera 6 Pensja 5 Podejscie Pracodawcy 5 Minusem, jesli tak można powiedzieć była specyfika pracy, ale wiedziałem na co się piszę, chodziło o sprzedaz produktów, na poczatku nie byłem przekonany, ale szybko zmeniłem zdanie Ogólnie b.dobrze!

ann

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dorsim. Pierwsze wrażenie całkiem pozytywne, uśmiechnieci ludzie, schludne małe biuro. Rozmowa miła, choć miałam wrażenie, że moje CV nie zostało przeczytane, może wyrywkowo, bo co wspomniałam np o wykształceniu to zaskoczenie itp. Oczywiście zostalam zapytana o oczekiwania finansowe po okresie próbnym, zaznaczyłam ze do negocjacji. Na koniec, bez zastanowienia kadry zostałam zaproszona do współpracy, pierwsze 2 tyg okres próbny (12zł/h netto) potem umowa o pracę. Następnego dnia nawet musiałam odmówić innej firmie bo również chcieli mnie zatrudnić, ale lokalizacja Dorsim była dla mnie duuużo korzystniejsza, a warunki finansowe podobne. Cały weekend świetny nastrój bo od poniedziałku miałam zaczynać szkoleniem, a tu nagle z samego rana w poniedziałek SMS! od firmy , że jednak rezygnują ze mnie bo nie będą mogli zaoferować mi etatu z taką pensją jaką podałam.. Eeee WTF? Na rozmowie była mowa o negocjacji. Skoro podana kwota była za wysoka (choć znam realia i taka nie była), to dlaczego zostałam przyjęta od razu?? Firma Dorsim wykazała sie głęboką niekompetencją. Po pierwsze, dzieki nim straciłam szansę pracy w innej firmie, gdzie również była oferowana umowa o pracę, po drugie- karygodne jest wycofać się SMS'em. Ogólnie nie polecam, osoba z którą miałam rozmowę skarżyła się na potencjalnych pracowników, ze nie przychodzą na rozmowy bez uprzedzenia a sama firma ma swoje za uszami.

Miałeś możliwość pracy w firmie Dorsim Sp. z o.o. lub wiesz jak wygląda atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Dorsim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorsim Sp. z o.o.