Gustaw

Lublin

Opinie o Gustaw

Ta firma to jedna wielka katastrofa,no (poza załogą G-czyli Mirkiem i Irkiem-pracusiem) i kilkoma poplecznikami,którzy wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] "pani prezes" [usuniete przez moderatora]jak czopki bez wazeliny. Jak pisali moi szanowni poprzednicy zgadzam się z ich opiniami gdyż sam tam pracowałem jakiś czas temu i miałem okazję niewolniczo harować po 11i12 godzin dziennie, Pozdrawiam wszystkich wytrwałych, no i oczywiście przedstawiciela roku-Latorośl [usuniete przez moderatora]

Zostaw opinię o Gustaw - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gustaw