Marek Pakaszewski Prywatny Gabinet Stomatologiczny

Małogoszcz

Opinie o Marek Pakaszewski Prywatny Gabinet Stomatologiczny

zadowolona

Jestem zdziwiona opinią, był w Małogoszczy i wyleczył mi uzębienie super. Był cenowo taki jak kieleckie ceny. Na pierwszej wizycie powiedział mi że mam bardzo dużo ubytków. Powiedziałm mu ze chyba żartuje bo miesiąc wcześniej byłam u dentysty i mam wszystko ok. Powiedział mi ze moja decyzja a poszłam tylko z ósemką która boli do dzisiaj żaden dentysta nie wie dlaczego, ale w jego gabinecie drugi raz miałam robione za darmo. Może zaczynał i się starał. Leczył i męża i córkę. Miał też super kolegę któremu obiecałam pierogi ale nie zdążyłam. Dla mnie bardzo dobry gabinet.

Pacjent

Doktor malo sympatyczny... Chodzi mu tylko o kasie... Robote mozna odpieprzyc... I wiem co mowie... N.B.: Dziwne jest to ze moja poprzednia opinia o nim zniknela...

lila
@Pacjent 13.07.2016 02:16

Tak potwierdzam, chodzi tylko o kasę, wywiad stomatologiczny polega na obserwacji jakim autem podjeżdżasz i gdzie pracujesz, pan doktor leczy nie zęby ale swoją kieszeń, uważajcie na tego człowieka i nie dajcie się naciągnąć.

Zostaw opinię o Marek Pakaszewski Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Małogoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marek Pakaszewski Prywatny Gabinet Stomatologiczny