Nad Rzeką S.C. Gabinet Stomatologiczny Tomasz Deptuch i Monika Banasik-Deptuch

Gliwice

Opinie o Nad Rzeką S.C. Gabinet Stomatologiczny Tomasz Deptuch i Monika Banasik-Deptuch

asystentka

bardzo zły pracodawca, złe warunki pracy - nie ma mowy o przerwie w czasie pracy a praca trwa nie 8 a 10, nieraz 12 godzin. Nie ma opcji wyjścia po 8 godzinach pracy, jest to ogromny problem. Zero kultury osobistej pracodawcy, nigdy nie było "proszę, dziękuję", tylko krzyki jak gdzieś plamka została (nie jest to etat sprzątaczki ale asystentki pełniącej rolę asystentki, sprzątaczki, kuriera po jedzenie i zakupy, rejestratorki). Nagminne upokarzanie przy pacjentach. Zdecydowanie NIE POLECAM. Jeden jedyny plus - płaca za nadgodziny.

aqua
@asystentka 18.03.2016 13:46

dobrze płaci za nadgodziny bo ma świetną kasę za oszustwa na pacjentach, mnie oszukał i nie dał paragonu na sporą kasę, a leczenie u niego nie było wcale konieczne

c

bardzo zła praca, pracodawca nie był dobry, krzyczał nawet jak się wszystko dobrze robiło, przerwy też nie było, jak szłam do toalety to od razu byłam wołana, musiałam zostawać po godzinach pracy i sprzątać chociaż to nie należało do moich obowiązków (w sumie mogłabym to robić ale nawet przy sprzątaniu na mnie krzyczano). Pracodawca nawet przy pacjentach krzyczał i zwracał niepotrzebne uwagi.

fol

(usunięte przez administratora)Zero proszę, dziękuję, tylko "zrób to, zrób tamto" ... zero przerw w pracy, do toalety trzeba wychodzić z telefonem jakby ktoś zadzwonił. O ile uda się do tej toalety wyjść. Praca nie do konkretnej godziny jak było umawiane a dużo dłużej a jak raz ma się sprawę i chce się wyjść zgodnie z ustaloną godziną końca pracy to wielkie oburzenie i obraza ... nigdy więcej.

Zostaw opinię o Nad Rzeką S.C. Gabinet Stomatologiczny Tomasz Deptuch i Monika Banasik-Deptuch - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nad Rzeką S.C. Gabinet Stomatologiczny Tomasz Deptuch i Monika Banasik-Deptuch