Radom

Opinie o Miradent S.C. Gabinet Stomatologiczny Beata Czarnasiewicz-Mulczyk Konrad Mulczyk

Jak oceniasz firmę Miradent S.C. Gabinet Stomatologiczny Beata Czarnasiewicz-Mulczyk Konrad Mulczyk jako pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Agnieszka
@admin 22.10.2015 21:47

Bardzo nieprofesjonalna pani stomatolog niedelikatna okazało się ,że zamiast wyleczenia zęba wróciłam do domu z większym bólem

Zostaw opinię o Miradent S.C. Gabinet Stomatologiczny Beata Czarnasiewicz-Mulczyk Konrad Mulczyk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miradent S.C. Gabinet Stomatologiczny Beata Czarnasiewicz-Mulczyk Konrad Mulczyk