Koszalin

Opinie o Medicus NZOZ Stomatologiczno-Ginekologiczny S.C. Renata Krężał-Salloum Ismaiel Salloum

MARTA

BARDZO DOBRY SPECJALISTA GODNY POLECENIA POMAGLA MI ZEJESC W CIAZY GDZIE INNE NIEDAWALI NADZIEJE SERDYCZNIE POLECAM

MARTENA

Zostaw opinię o Medicus NZOZ Stomatologiczno-Ginekologiczny S.C. Renata Krężał-Salloum Ismaiel Salloum - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicus NZOZ Stomatologiczno-Ginekologiczny S.C. Renata Krężał-Salloum Ismaiel Salloum