Ladent Sp. z o.o.

Gorzów wielkopolski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Ladent Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ladent Sp. z o.o.

mardok

Zarobki nędza! - awans z robola na robola.Właściciel nie szanuje nikogo no tylko raczej siebie! Szkolenia owszem ale jak już to na własny koszt. Najlepiej jeżeli pracownik jest bardzo anonimowy zakaz rozmowy z lekarzami.A jak nie ma kontaktu ze zleceniodawcą to klapa murowana.Właściciel jest mistrzem jeżeli chodzi o pozbawienie Ciebie własnej wartości i samo ocena najlepiej jeżeli jest zerowa wtedy szef jest szczęśliwy. Firma to tragedia!!!

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Ladent Sp. z o.o. ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Ladent Sp. z o.o. - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ladent Sp. z o.o.