Wrocław

Opinie o Evadent 2 S.C. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki Beata Skupińska i Spółka

Ania s

Ja również mam inne zdanie, wykorzystują innych, wyzysk! Nie miła atmosfera, lekarze kabluja na personel, nie liczy się to co umiesz, traktują cie jak pacholka do roboty! Godziny pracy dramat..... Nie polecam

koral
@Ania s 09.01.2015 23:32

Pracowałam w Evadent 2, ale moja choroba zweryfikowała moje plany zawodowe i musiałam odejść. Nie mogę zgodzić się z tym komentarzem. Swoją współpracę oceniam bardzo dobrze. Skoro lekarze "kablują na personel", tzn. że jest jakiś ku temu powód... Nie może być inaczej, jak nie wykonuje się swoich obowiązków. A godziny pracy znane są każdemu od początku zatrudnienia. Jeżeli komuś nie odpowiadają, to nie podejmuje pracy.

xxx

hm jak ma całkiem inne zdanie...

Monika R

Pracowalam w Evadent2 i bylam bardzo zadowolona z pracy w gabinecie, gdyby nie zmiany w moim zyciu to chcialabym nadal tam pracowac. Pozdrawiam caly zespol jak i szefostwo :-)

Zostaw opinię o Evadent 2 S.C. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki Beata Skupińska i Spółka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Evadent 2 S.C. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki Beata Skupińska i Spółka