Estetica Dental Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kotowska

Zielona góra

Opinie o Estetica Dental Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kotowska

A.P

Chodzę do Pani Doktor ponad 10 lat.Zawsze miła i uśmiechnięta. Twierdzę,że jest najlepszym stomatologiem pod słońcem :) Moi znajomi również przenieśli się do tego gabinetu stomatologicznego. Również jak ja są zadowoleni z usług i podejścia profesjonalnego w leczeniu zębów.Polecam.

Kasia

Jestem zniesmaczona wizytą u tej Pani. Jest bardzo nerwowa i opryskliwa. Posiada mierne umiejętności wręcz odwala zwykłą fuszerkę za duże pieniądze. Traktuje pacjenta jak intruza w dodatku panuje niezdrowa atmosfera. Gabinet jest brudny a sprzęt sprzed czasów Komuny. Szczerze nie polecam tej Pani. Nie dajcie się jej naciągnąć!

Zostaw opinię o Estetica Dental Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kotowska - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estetica Dental Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Kotowska