Przemysl

Opinie o Citodent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małgorzata Kęnska Łukasz Kęnska

Marek

Kompleksowo, dokładnie i estetycznie! Można jechać mercedesem, ale liczy się dokładność i estetyka! U tej lekarki jest wszystko, pełen szacun, i jak najbardziej najbardziej mają się te wszelkie zwycięstwa i pochwały, za pracowitość, dokładność i wiedzę, ciągle się szkoli i jest z nowościami na bieżąco! Polecam wszystkim!

pacjent

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u tych Pań , które tam przyjmują pacjentów, ząbki wyprowadzone do perfekcji. polecam jak najbardziej

zawiedziony

Calkowicie niekompetentna lekarz

Zostaw opinię o Citodent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małgorzata Kęnska Łukasz Kęnska - Przemysl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citodent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małgorzata Kęnska Łukasz Kęnska