Opinie o Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda w Białośliwie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda w Białośliwie

K

Anonim 178.37.234.237 Komentarz: Otóż tak : dwa dni chodziłam z silnym bólem brzucha . W końcu wczesnym porankiem udałam się na izbę przyjęć w Wyrzysku. Zostałam skierowana najpierw do \" lekarza\" [usunięte przez moderatora] po to,aby mnie \" zbadał \" i wydał skierowanie do szpitala. Gdy tam dotarłam po wejściu do jego gabinetu wizyta trwała 3 minuty w tym 2 minuty zajęło mu spisanie moich danych a 1 minuta wypisanie recepty na rzekomego wirusa bez uprzedniego zbadania tego brzucha. \" Doktor\" skwitował mnie i odprawił do domu pomimo tego iż mu mówiłam o silnych bólach brzucha, wymiotach , i o tym,że od 2 dni nic nie jadłam bo wszystko wymiotuję a on na to odparł \" TO DOBRZE PROSZĘ W OGÓLE NIC NIE JEŚĆ I NIC NIE PIĆ \" !! wysłała mnie do domu z tabletkami na tego niby wirusa. Po godzinie było co raz gorzej, nie mogłam już chodzić, gorączka 38 stopni, ale według niego nic mi nie było.... rodzice wysłali mnie do naszego rodzinnego, który przyjął mnie bez kolejki pani

Zostaw merytoryczną opinię o Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda - Białośliwie

Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Mud-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Molęda