Medicomplex Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Białystok

Opinie o Medicomplex Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej

łazik

Jest tam ta urocza piekna pielegniarka o golebim sercu.musze ja ztamtad wyrwac aby jej nie skrzywdzili.nie zasluzyli na nia.choc ona zawsze sie usmiecha do chorych s sama ma pewnie zranione serce.jest cudowna nie pasuje do tego miejsca.

nicole

Tam nie ma zycia wsrod personelu.to tylko naciaganie biednyvh pacjentow i mobbing gorszych czyt.w porzadku kolezanek.dzieja sie tam drakonskie sceny.mozna wyladowac u psychiatry pracujac tam.wiele, wiele innych rzecxy sie tam rowniez ogląda i slucha.przerazajace.pacjenci nie poxwolcie na to!prosze..

Zostaw opinię o Medicomplex Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicomplex Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej