Lipert-Wódz Monika Praktyka Lekarska

Kołobrzeg

Opinie o Lipert-Wódz Monika Praktyka Lekarska

clara

Doskonała, profesjonalna, kompetentna doktor. Polecam każdemu.

Jadwiga

Pani Doktor bardzo pomogła mi kilka miesięcy temu, jestem teraz pod jej stałą kontrolą, dobrze się czuję i wszystko dobrze się układa.

xxx

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, skierowała na badania , a potem włączyła leki i po miesiącu odzyskałam chęć do życia, dziękuję!

ona

odradzam po 100kroc! poszlam tylko po zwolnienie na okres 3 tyg (lekarz pierwszego kontaktu na taki okres czasu nie wystawi) a owa "lekarka" wpisala mi w wywiadzie "napady epilepsji"!!!!! dodam ze przez 12 lat pracy mialam zwolnienie 2 razy - raz z powodu grypy i raz po wypadku samochodowym(standardowo 3 dni na obserwacji)-jestem zdrowa jak kon! nie wiem skad to sobie wziela, na znanylekarz.pl czytalam opinie innej kobiety, jej wpisala w wywiadzie "schizofrenie" rowniez bez podstaw, takze strach pojsc, bo nie wiadomo z jaka opinia wyjdziesz...

Kamo
@ona 04.02.2015 22:15

Co za brednie? Ani w Kołobrzegu, ani w Koszalinie nie ma lepszego psychiatry od Pani Moniki!

Marta
@Kamo 19.11.2016 16:43

Chyba jesteś jakimś znajomym owej Pani Doktor. Ewentualnie 'kompleksowo" Cię leczyla z seksoholizmu, jak zresztą kilku innych pacjentow

Zostaw opinię o Lipert-Wódz Monika Praktyka Lekarska - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lipert-Wódz Monika Praktyka Lekarska