Opinie o Jaroszewicz-Źrebiec Danuta Psycholog w Szczecin

counter
4 1 8 5 1
Izabela Nowy wpis

Witam jestem długoletnią pacjentka Pani Danuty jest bardzo dobrym lekarzem i mi bardzo pomogła a mam nerwicę lekowa. Szxzerze polecam Izabela

Maria Nowy wpis

@A., zapoznając się z Twoją opinią, mam wrażenie, że jesteś klientem Jaroszewicz-Źrebiec Danuta Psycholog. Mam rację? Jeżeli tak, to chcę Ci przypomnieć, że to forum służy do gromadzenia opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy. Dobrze, gdyby ktoś z osób zatrudnionych w tym miejscu zdecydował się na wypowiedź na temat aktualnie proponowanych warunków zatrudnienia.

A. Nowy wpis

Duża wiedza, kompetencje, doświadczenie i empatia.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Jaroszewicz-Źrebiec Danuta Psycholog? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aleksandra

Ja bardzo bardzo polecam Panią Psycholog . Skoro wiedza sprzed 30 lat lepiej się sprawdza od nowoczesnych metod typu bezstresowe wychowanie i inne tego typu głupoty to nie ma powodu by to odrzucać. W moim przypadku po 1 wizycie i po konsultacji telefonicznej nastąpił wielki przełom i wyszliśmy na prostą. Kobieta z wielką wiedzą i doświadczeniem, człowieka rozgryza w minutę - niesamowite! Z całego serca polecam.

Iza

Witam, co prawda byłam pierwszy raz u Pani Dr. ale ujęła mnie swoim empatycznym podejściem do pacjenta. Będę korzystać z terapii u Pani dr. ponieważ mało jest lekarzy z taka troska o pacjenta. Uważam że terapia może nie jest super nowoczena jak była napisana poprzednia opinia ale skuteczna ja popierwszej wizycie zaczęłam myśleć troszkę inaczej. Bardzo polecam tego lekarza. Pozdrawiam Iza

blondi :-)

A ja polecam- ta kobieta postawiła mnie na nogi w 3-4 spotkania po dość ciężkiej sytuacji życiowej jak rozpad długoletniego związku. Nie chciała nawet wziąć kasy za prywatna wizytę wiedząc, ze jestem chwilowo bezrobotna a terminy na NFZ były ochocho....tak długie. Starała sie jak mogła dograc moje wizyty do jej grafikow czy to na NFZ czy to prywatnie ....rzadko zdarza sie ktoś, kto w takiej sytuacji nie chce przyjac naleznych mu za usługe pieniedzy, ale własnie za to ja szanuje. Nie w kazdym przypadku potrafi pomoc, bylam u niej z innym problemem i tu akurat mi nie pomogła....Ogólnie polecam, warto.Pozdrawiam

on

Beznadziejny psycholog. Wiedza sprzed 30 lat i brak rozwoju. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaroszewicz-Źrebiec Danuta Psycholog - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 1 ocen.