P.P.M.B. Bosta Beton Sp. z o.o.

Opinie o P.P.M.B. Bosta Beton Sp. z o.o.

BYŁY

Firma jest w miarę ok.Jeżeli chodzi o Gdańsk to totalny syf . Pseudo Pan Dyrektor K.G i super handlowiec J.M mają firmę w firmie. Swoje pompy do betonu a reszta nic nie jest ważna . Więc ja tam ma być dobrze? Ciekawe czy Warszawka albo Irlandczycy mają pojęcie co tam się dzieje?

Wiesz o firmie P.P.M.B. Bosta Beton Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o P.P.M.B. Bosta Beton Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.M.B. Bosta Beton Sp. z o.o.