Sar Sp.j. Przychodnia Apteka Pro-Med

Bytom

Opinie o Sar Sp.j. Przychodnia Apteka Pro-Med

PRACOWNIK

WYROZUMIAŁY PRACODAWCA, PRACUJE SIĘ DOBRZE, ZDARZAJĄ SIĘ TRUDNE CHWILE ALE ZAWSZE JEST ZNAJDYWANE ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW. NAJSŁABSZYM PUNKTEM SĄ LEKARZE,KTÓRZY UWAŻAJĄ SIEBIE ZA KOGOŚ LEPSZEGO OD REJESTRATORKI CZY SPRZĄTACZKI CO SPRAWIA PRZYKROŚĆ NAM ZWYKŁYM PRACOWNIKOM. JEDYNY MINUS TO ZAROBKI,KTÓRE NIESTETY NIE SĄ SATYSFAKCJONUJĄCE,JEŻELI I TO BY SIĘ ZMIENIŁO PRO-MED ZASŁUGIWAŁBY NA OCENĘ CELUJĄCĄ.

keyni654

[usunięte przez admina]. Za to, że jako pracownik jesteś na L4 z powodu ciężkiej choroby, zarząd karze Cię pół etatem za 500 parę zł, a jak odchodzisz z pracy, nie chcą wydać świadectwa pracy. Przestrzegam przez tą spółką.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sar Sp.j. Przychodnia Apteka Pro-Med - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sar Sp.j. Przychodnia Apteka Pro-Med