Panorama Morska Sanatorium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Jarosławiec

Opinie o Panorama Morska Sanatorium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

zosia

Nie polecam tego pracodawcy. Ciągła rotacja. Donoszenie przez innych do szefa za niewiadomo co. Nie płacą za nadgodziny, a jak zwrócisz uwagę to "jest więcej na twoje miejsce". Najgorsze, że zatrudniają każdego i potem musisz za tych nierobów robić. O darmowym wyżywieniu podczas pracy możesz zapomnieć, o przerwie też.

Jak wygląda rekrutacja w firmie Panorama Morska Sanatorium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Panorama Morska Sanatorium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Jarosławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panorama Morska Sanatorium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej