Bytom

Opinie o Bif-Med S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arkadiusz Wawiernia Mariola Roykiewicz

Kasia

Życzliwy pracodawca, dobre warunki pracy,

pati
@Kasia 16.03.2014 00:04
Życzliwy pracodawca, dobre warunki pracy,

Czy mogę prosić o pomocna radę?chciałabym złożyć dokumenty aplikacje na stanowisko rejestratorki.Proszę mi powiedzięc do kogo najlepiej się udać?

Zostaw opinię o Bif-Med S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arkadiusz Wawiernia Mariola Roykiewicz - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bif-Med S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arkadiusz Wawiernia Mariola Roykiewicz