Abc-Pulmo NZOZ Jacek Napieraj Agnieszka Dobielska

Radom

Opinie o Abc-Pulmo NZOZ Jacek Napieraj Agnieszka Dobielska

Mieszkam niedaleko Batorego na Kolberga i z uwagą patrzyłam jak Państwo Napieraj się od ponad 10 lat rozwijają, jestem pełna podziwu i cieszę się że mają w Radomiu takie wzięcie, bo naprawde porządni ludzie. Byłam zarówno u Pani Doktor Bożeny- miałam powikłania gruźlicze - fachowa fachowa fachowa, jak i u pana Jacka z moim pieskiem serdecznie pozdrawiam Państwa:)

gruźlik

Lepiej omijać z daleka tą firmę.No chyba że chcecie być leczeni ze zwierzętami.

Zostaw opinię o Abc-Pulmo NZOZ Jacek Napieraj Agnieszka Dobielska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abc-Pulmo NZOZ Jacek Napieraj Agnieszka Dobielska