4Med Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o 4Med Sp. z o.o.

podwykonawca

[usunięte przez moderatora] Swoim podwykonawcom też nie płacą. Przy próbach windykacji, śmieją się w twarz, odpowiedzialność spychają wzajemnie. UWAGA na spółkę DENOVA MED - świeżo zarejestrowana w kwietniu 2013 - ci sami ludzie, tych samych zasad można się spodziewać... [usunięte przez moderatora] .

takietam

Racja w 4med liczą się jedynie szerokie plecy i układy. Ten kto nie liże [usunięte przez moderatora] ludziom z zarządu i nie chodzi z nimi na fajki jest w tej firmie nikim.

Zostaw opinię o 4Med Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Med Sp. z o.o.