Wasiak-Olejnik Elżbieta Pediatra

Turek

Opinie o Wasiak-Olejnik Elżbieta Pediatra

zadowolona_mama

A czy chciałabyś żeby doktórka zbadała Ci dziecko przez telefon ???? Jeśli dzwonisz do prywatnego gabinetu? I co- narzekałabyś, że niepotrzebnie kazała Ci jechać do szpitala? albo, że nie kazała jechać? Zaproponowała pewni Ci, że jak zbada to powie. Ja korzystam z usług PANI doktor od wielu lat z trójką dzieci i jestem zachwycona

Agniecha

Nie ma szans, żeby "Pani Doktor" przez telefon cosik poradziła. Byliśmy w PL na urlopie, chcieliśmy się dowiedzieć, czy jest sens jechać z synkiem do niej, czy do szpitala, chcieliśmy jej opisać sytuację... nie chciała nawet słuchać, tylko, czy chcemy przyjechać na wizytę. Dla nas to nie żaden doktor, tylko skarbnik, o nic innego się damulce nie rozchodzi, jedynie o kasę. Stanowczo odradzamy!!!!

Zostaw opinię o Wasiak-Olejnik Elżbieta Pediatra - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasiak-Olejnik Elżbieta Pediatra