Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra
0 0 6 1

Opinie o Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra

Administrator

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra? Czy zapewnione są benefity?

Maria

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna,nie jest zbyt rozmowna ale zapytana udziela informacji.Mnie to odpowiada.bo denerwuja mnie lekarze,którzy dużo mówią niekoniecznie na temat. Ma trafne diagnozy a to najważniejsze i przede wszystkim to powinno się liczyć dla każdego pacjenta.

Pacjentka

Nie zgadzam się z poprzednią opinią! jak można coś takiego napisać.Ja mam zupełnie inne zdanie o Pani Doktor.Leczę się u Pani Doktor i są pozytywne efekty tego leczenia i wcale się nie spotkałam z żadnym złym podejściem ze strony lekarki.

szpital

Beznadziejna tylko dba o swoich pacjetow innych ma gdzieś. Arogancka i wyniosła. Może jak by miała bliską osobę chorą i spotkała takie podejście ze strony lekarza to by zrozumiala

Zostaw opinię o Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sroczyńska-Chomicz Dorota Lekarz Pediatra