Kasztelewicz-Rujna Gabriela Gabinet Lekarski

Opinie o Kasztelewicz-Rujna Gabriela Gabinet Lekarski

Filtruj opinie po kryteriach:

Karo
 Opinia

Nieprzyjemna, niedouczona, opryskliwa. Nie trafiłam na gorszego lekarza. Traktuje pacjenta przychodzącego do niej po pomoc jak zło konieczne. Nie polecam!!!

Pomocna?
TakNie
anonymous
 Opinia

Kobieta pracuje w przychodni szpitala zakaźnego w Toruniu, kontakt z panią poniżej jakiejkolwiek godności ludzkiej , niemiła, niedouczona, opryskliwa bez własnych wartości i systemu wierzeń, żadnego powołania lekarskiego do pomocy człowiekowi, a jedynie robi kasę na NFZ. Ktokolwiek ją zatrudnia ma na celu zbycie pacjenta i pobranie pieniędzy za jego osobę od państwa. Chory na boreliozę ze skierowaniem na serologię i pełny opis oraz wynik ograniczyła się jedynie do testu potwierdzenia dod. czy ujemny i bez żadnych konsekwencji. Pani ponad prawem pacjenta i prawem polskim zabiera miejsce dla młodych z powołaniem a znalazło by się miejsce na CCK. no i przyjmuje dwie osoby na półtorej godziny. Brak słów, dam jej jeszcze szansę iść po ochroniarza. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Kasztelewicz-Rujna Gabriela Gabinet Lekarski - Złotoria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kasztelewicz-Rujna Gabriela Gabinet Lekarski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.