Blicharski Tomasz Lubelskie Centrum Diagnostyczne Praktyka Lekarska

Lublin

Opinie o Blicharski Tomasz Lubelskie Centrum Diagnostyczne Praktyka Lekarska

LUBELSKIE CENTRUM DIAGNOSTYCZNE

Od 3 lat leczona byłam z powodu łuszczycy w Lubelskim Centrum Diagnostycznym lekami biologicznymi. To wielka rewolucja w leczeniu tej choroby - objawy ustąpiły już po podaniu 3 dawki leków - byłam zachwycona że nareszcie latem mogę założyć bluzki z krótkim rękawem i nie muszę nóg zakrywać spodniami - ten lek to rewelacja.Personel tej placówki to wspaniali ludzie, bardzo życzliwi,profesjonalni : po kilku wizytach atmosfera jak w rodzinie. A przede wszystkim życzliwość , uprzejmość i fachowość . JESTEŚCIE CUDOWNI I WSPANIALI , czekam z niecierpliwością na dalsze wizyty. Kazimiera

Anna

Miła i sympatyczna atmosfera! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i duża życzliwość pracowników. Gdyby w każdej przychodni tak było wizyty u lekarza przestałyby być utrapieniem dla pacjentów.

filipek1

Lubelskie Centrum Diagnostyczne- wspaniali ludzie, życzliwi (serial ,, NA DOBRE I NA ZŁE" do tej pory myślałem że to fikcja, a jednak !!!!!!!!!! ) . Pozbyłem się koszmaru mojego życia którym była ŁUSZCZYCA. JESTEŚCIE WSPANIALI.

Zostaw opinię o Blicharski Tomasz Lubelskie Centrum Diagnostyczne Praktyka Lekarska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blicharski Tomasz Lubelskie Centrum Diagnostyczne Praktyka Lekarska