MML Laryngologia Okulistyka

Opinie o MML Laryngologia Okulistyka

ona

Firma prężnie się rozwija , pracy rzeczywiście dużo, pensja zawsze na czas + nadgodziny, szef choleryk, szefowa ludzka, dbają o firmę i pracowników,duże tempo pracy, często w stresie ale nie zamierzam zmieniać firmy.

koleżanka
@ona 24.09.2014 22:03

Kocham tę firmę cały czas się coś dzieje , nie ma nudy ... Potwierdzam wypowiedź powyżej.

Zostaw opinię o MML Laryngologia Okulistyka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MML Laryngologia Okulistyka