Białystok

Opinie o Medimed I. Panasiuk T. Piechocka A. Gryko Spółka Partnerska Przychodnia Lekarzy Rodzinnych

jak

Doktor Panasiuk traktuje chorego jak urzędnik. Zamiast udzielać pomocy chorej odesłała ją do NFZ-u. Zamiast leczyć ludzi- zrobić badania i przypisać leki- wróży z fusów, najpierw jeden antybiotyk ,potem następny a potem z łaską badania jeżeli pacjent się o nie upomni. Pod przykrywką życzliwości - urzędnik nie mający nic wspólnego z przysięgą Hipokratesa. Takich jak ona należałoby eliminować z zawodu. Radzę wszystkim trzymać się od niej z daleka, bo wyleczyć to nie wyleczy .

rad

Opsługa w okienku jest nie miła i niekopétentna,przyszedłem jako osoba prywatna to w okienku nawet na skierowanie nie spjrzała i nie rozumiała z jakim problemem się zgłosiłem

Zostaw opinię o Medimed I. Panasiuk T. Piechocka A. Gryko Spółka Partnerska Przychodnia Lekarzy Rodzinnych - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medimed I. Panasiuk T. Piechocka A. Gryko Spółka Partnerska Przychodnia Lekarzy Rodzinnych