Kidała Krzysztof Olczyk Sławomir S.C. Lekarze Rodzinni Kardiolodzy

Nieporęt

Opinie o Kidała Krzysztof Olczyk Sławomir S.C. Lekarze Rodzinni Kardiolodzy

on

Doktorek (usunięte przez administratora). mały kurdupel gbur, prostak, cham i okropny człowiek nie leczy tylko podaje proszki przeciwbólowe i dalej nie obchodzi go człowiek tylko idzie na ilość wielki pan właściciel obrósł w piórka , z dzieckiem nie można wejść bo mu przeszkadza i dzieciak musi stać na baczność w bezruchu całą wizytę

Jesteś doświadczonym pracownikiem? Znasz dobrze firmę Kidała Krzysztof Olczyk Sławomir S.C. Lekarze Rodzinni Kardiolodzy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Kidała Krzysztof Olczyk Sławomir S.C. Lekarze Rodzinni Kardiolodzy - Nieporęt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kidała Krzysztof Olczyk Sławomir S.C. Lekarze Rodzinni Kardiolodzy