Kaźmierczak Mirosław Lekarz Kardiolog

Poznań

Opinie o Kaźmierczak Mirosław Lekarz Kardiolog

xxx

Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Ten Pan tylko udaje, że zna się na rzeczy. Nie polecam tego lekarza.

mm

Szczyt chamstwa! Starszy człowiek umówiony na wizytę PRYWATNĄ został potraktowany jak śmieć. Jak można umówić się z pacjentem i wyrzucić go za drzwi? Pan ma czelność nazywać siebie lekarzem? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Mirosław Kaźmierczak
@mm 20.10.2015 16:16

Jeszcze raz Państwa przepraszam za nieporozumienie związane z terminem wizyty. Pozdrawiam serdecznie, Mirosław Kaźmierczak

Zostaw opinię o Kaźmierczak Mirosław Lekarz Kardiolog - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaźmierczak Mirosław Lekarz Kardiolog