Juszczyński Henryk Gabinet Internistyczno-Kardiologiczny

Olsztyn

Opinie o Juszczyński Henryk Gabinet Internistyczno-Kardiologiczny

adogaj

To wciąż najlepszy lekarz ,jakiego znam....a trochę już żyje na tym świecie ...

agata

Bardzo sympatyczny starszy Pan , z olbrzymia wiedzą . Lepiej nie mozna trafić ., pomoze , doradzi ,jak czlowiek .Poza tym ,oczywiscie , znakomity lekarz .

kazimierz

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Panie Doktorze.Oby żył Pan długo Zawdzięczam Panu to , co mam najcenniejsze , ZDROWIE. Zyczę , w tym trudnym roku , dobrej kondycji,pomyślnosci.Dziękuję za to , co Pan robi dla innych. Trudno to przecenic .Jest Pan wzorem dla młodych lekarzy.Bóg zapłać.

kazimierz

Bardzo dobry lekarz-diagnosta ..Stara szkoła.,widzi człowieka , nie tylko organ. Szkoda , że przestał przyjmowac prywatnie..

Zostaw opinię o Juszczyński Henryk Gabinet Internistyczno-Kardiologiczny - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juszczyński Henryk Gabinet Internistyczno-Kardiologiczny