Opinie o Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik w Szczecin

Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
 Pytanie

Dziewczyny jaki styl panuje w Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Regina Nowy wpis

Miło się czyta takie opinie!!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Małgoś Nowy wpis

Witam , polecam p. doktor S.Jaśkiewicz, godna i przesympatyczna doktor. Jeżeli miałabym wybrać ponownie wizytę u ginekologa, napewno wybiorę p. Dr.Jaśkiewicz.Aspekt wizyty - pierwsza wizyta z córką.????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Była pacjentka Nowy wpis

W 100 procentach przychylam się do powyższej opinii. Ta Pani jest nie kompetentną osoba, nie polecam kobieta w ciąży! Ją na 3 wizycie będąc w ciąży uslyszalam zdanie"zobaczymy czy cos tam jeszcze w ogóle jest" co wydaje mi się trochę nie na miejscu, do tego wszystkiego zachowanie jak na bazarku, zero intymności. Czekając na wizytę wszystko co mowi do pacjentek słychać w poczekalni. Dodam, że mając problem z US dzwoni do pacjentek i prosi ze by w razie czego mówić że wizyty były n narodowy fundusz... I wiele innych przykładów można by wymieniać...a umowienie wizyty na NFZ z terminem krótszym niż miesiąc też graniczy z cudem! Nie polecam!

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pacjent

stanowczo NIE POLECAM! Szczególnie kobietom w ciąży. Szanowna Pani doktor (bo nie Doktor) zwyczajnie oszukuje pacjentów zalecając im wykonanie badań płatnych, rzekomo nierefundowanych przez NFZ podczas, gdy te badania wchodzą w skład "koszyka świadczeń". Na dodatek podaje nieprawdziwe informacje dotyczące możliwości wykonania badań ( podając, iż badanie należało wykonać wcześniej) wprowadzając tym samym pacjentów w błąd mogący wiele kosztować nie tylko pacjenta - badania prenatalne (a to już chyba sprawa dla prokuratury). Tak właśnie zostałam potraktowana przez osobę przyrzekającą "nie szkodzić". W trakcie moich wizyt nie odkładała telefonu komórkowego i strzelała byk za bykiem w dokumentacji medycznej (którą zresztą kompletuje tylko do własnej wiadomości, nie udostępniając jej pacjentowi). Jest arogancka i nieżyczliwa, przejawia jedynie fałszywą przychylność, jeśli ma humor. Jej postawa i stosunek do pacjenta przeczy i uwłacza wykonywanemu zawodowi- chyba czas zmienić zawód Pani doktor!!!! NIE polecam! Drogie Panie, nie dość, że nie pomoże to jeszcze oszuka.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik - Szczecin

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik