Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik

Szczecin

Opinie o Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik

Była pacjentka

W 100 procentach przychylam się do powyższej opinii. Ta Pani jest nie kompetentną osoba, nie polecam kobieta w ciąży! Ją na 3 wizycie będąc w ciąży uslyszalam zdanie"zobaczymy czy cos tam jeszcze w ogóle jest" co wydaje mi się trochę nie na miejscu, do tego wszystkiego zachowanie jak na bazarku, zero intymności. Czekając na wizytę wszystko co mowi do pacjentek słychać w poczekalni. Dodam, że mając problem z US dzwoni do pacjentek i prosi ze by w razie czego mówić że wizyty były n narodowy fundusz... I wiele innych przykładów można by wymieniać...a umowienie wizyty na NFZ z terminem krótszym niż miesiąc też graniczy z cudem! Nie polecam!

Pacjent

stanowczo NIE POLECAM! Szczególnie kobietom w ciąży. Szanowna Pani doktor (bo nie Doktor) zwyczajnie oszukuje pacjentów zalecając im wykonanie badań płatnych, rzekomo nierefundowanych przez NFZ podczas, gdy te badania wchodzą w skład "koszyka świadczeń". Na dodatek podaje nieprawdziwe informacje dotyczące możliwości wykonania badań ( podając, iż badanie należało wykonać wcześniej) wprowadzając tym samym pacjentów w błąd mogący wiele kosztować nie tylko pacjenta - badania prenatalne (a to już chyba sprawa dla prokuratury). Tak właśnie zostałam potraktowana przez osobę przyrzekającą "nie szkodzić". W trakcie moich wizyt nie odkładała telefonu komórkowego i strzelała byk za bykiem w dokumentacji medycznej (którą zresztą kompletuje tylko do własnej wiadomości, nie udostępniając jej pacjentowi). Jest arogancka i nieżyczliwa, przejawia jedynie fałszywą przychylność, jeśli ma humor. Jej postawa i stosunek do pacjenta przeczy i uwłacza wykonywanemu zawodowi- chyba czas zmienić zawód Pani doktor!!!! NIE polecam! Drogie Panie, nie dość, że nie pomoże to jeszcze oszuka.

Zostaw opinię o Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylwista-Jaśkiewicz Barbara Ginekolog-Położnik