Juchnowicz-Bierbasz Romuald Gabinet Lekarski

Płock

Opinie o Juchnowicz-Bierbasz Romuald Gabinet Lekarski

wiktoria

Nieprzyiemny bezczelny i nie pomocny zapomina tak prawde mowiac liczy się dla niego kasa kasa i jeszcze raz kasa po trupach do celu .Niech zejdzie na ziemie .Z dala od tego doktorka .Polecam dok. Brzuskie przy zoo przyimuje gabinety maja z żona .

teresa

omijac doktorka omijac szerokim łukiem .miałam z nim doświadczenie i szkoda pieniędzy i czasu a przedewszystkim swoego zdrowia które jest dla nas bezcenne.

Zostaw opinię o Juchnowicz-Bierbasz Romuald Gabinet Lekarski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juchnowicz-Bierbasz Romuald Gabinet Lekarski