Zabrze

Opinie o Prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła Specjalista Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych

beata kos

pomoc nie potrafi, udaje ,ze slucha, z tego co czytam wszystkich kierowalaby do psychiatry. . bardziej pomogl mi lekarz bez tych tytulow i za polowe pieniedzy ktore bierze pani "profesor"

adrianna

glownie gada o tym gdzie byla za granica, albo gdie niedlugo za granica bedzie - jakby mnie to interesowalo - pieknie sie usmiecha, nie slucha co mowisz, patrzy na ciebie jak na wariata. zle zdiagnozowala mnie - chodzilem do niej ro k i placilem za wizyty - na szczescie poszlam do zwyklgo endokrynologa z przychodni - bardziej mi pomogl niz ta przereklamowana pani "profesor"

Zostaw opinię o Prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła Specjalista Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła Specjalista Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych