WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Wrocław

Opinie o WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Nikokka

W tak dobrze zorganizowanym salonie dawno nie bylam. Pracuja w mysl zasady: klient nasz pan:) ciesze sie mocno

Daniela

Ja nie pracowalam co prawda,a jestem stałą klientką kliniki we Wrocławiu i mogę się podzielić obserwacjami na temat personelu. Rzeczywiście nie widziałam tam nikogo kto by pracował tam "z przypadku" zarówno lekarze jak i panie z obsługi są bardzo kompetentni i wiedzą co robią. Widać, że cała firma jest uporządkowana i wszystko działa jak w zegarku

koras

Renomowana klinika, znana w całym województwie i nie tylko. Podobno ciężko zdobyć u nich pracę, bo mają wysokie wymagania.

Zostaw opinię o WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej