Opinie o Centrum Medyczne Medicos S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Medicos S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Medicos S.A. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Medicos S.A. w Lublin

Mikuś Nowy wpis

Najgorsza placówka w jakiej byłem miałem umówiony zabieg z dzieckiem na godzinę 13:30 od 7:00 nie mógł nic jeść od 10:00 nie mógł nic pić pojechałem tam aż 70 km byłem chwilę przed czasem wyszedł lekarz podpisałem tylko dokumenty zgodę na zabieg zapytałem grzecznie anestezjologa bądź lekarza nie wiem któryś z nich wyszedł jak długo mamy jeszcze czekać bo czekaliśmy ponad godzinę lekarz powiedział że jak skończymy to się wami zajmiemy ja mówię rozumiem ale chcę zapytać ile to jeszcze będzie trwało czy mam czekać pół godziny czy godzinę lekarz szyderczo się tylko uśmiechnął i poszedł . Po oczekiwaniu trzech godzin (usunięte przez administratora)zabrałem dziecko i wyszedłem stamtąd czekam teraz na kontakt z dyrekcją będę zgłaszał sprawę prawdopodobnie do nfz-u i do rzecznika praw pacjenta nie traktują pacjenta poważnie. Podejście tego pana było takie tak jakby mi z wielką łaską chciał się zająć dzieckiem zdecydowanie nie polecam wizyty w tej placówce strata czasu nerwów

Piotrso Nowy wpis

Nikomu nie polecamy tej placówki. "Kierownik" placówki ktory nie chce się przedstawić (za pewne ze strachu)(RESZTA PERSONELU RÓWNIEŻ SIĘ NIE PRZEDSTAWIŁA) odmowil umówionego zabiegu z powodu ze wszedłem do placówki za cienkiej maseczce. Wezwał na dodatek policje. Policja poinstruowała o tym z ustawa nie naklada minimulanej grubości maseczki, a w zemscie odmówili umownego zabiegu dziecku. Sprawę zgłaszamy do NFZ odraz do prokuratury. (usunięte przez administratora)

Barakuda24

Mialam robiona operacje plastyczna, u p.dr Chrominskiego, Wrazenia bardzo pozytywne, tak personel jak i lekarz. Godne polecenia. Lubię atmosferę w Centrum Medyczne Medicos S.A. za: Wszystko,

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Medicos S.A. - Lublin

Firma Centrum Medyczne Medicos S.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• REJESTRATORKA MEDYCZNA, Lublin - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Centrum Medyczne Medicos S.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Medicos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Medicos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Medicos S.A.?

Centrum Medyczne Medicos S.A.
  • Onyksowa 12
    20-582 Lublin

Centrum Medyczne Medicos S.A.