Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Katarzyna Łomińska-Papka

Kielce

Opinie o Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Katarzyna Łomińska-Papka

kris

Ta pani zatrzymała się w czasach PRL; jak idziesz do fryzjera, to spójrz jak on wygląda. Wystarczy spojrzeć na tą fryzjerkę i macie odpowiedź iść czy nie? żenada :( ogólnie nie polecam, chyba że ktoś chce mieć trwałą na włosach jak za dawnych lat lub pazia ..itd lub też kolor (farba za 5 zł najtańsza a reklama SALON ESSENTIAL na Seminaryjskiej niby robi wrażenie)...ale paniusia stara się być miła i ponoć lubi ten sport z każdym....

abc

odradzam

Zostaw opinię o Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Katarzyna Łomińska-Papka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Katarzyna Łomińska-Papka