Salon Urody Babor

Jelenia góra

Opinie o Salon Urody Babor

ona

Witam odradzam Salon babor Jelenia Góra zwłaszcza kosmetyczke (usunięte przez administratora) nie podoba mi się mowienie na Ty do klientek jest to nieprofesjonalne i zniecheca na wstepie na pewno już tam nigdy nie pójdę ja w swojej pracy także nikomu na Ty i byłam z bulwesrowana czułam się jakbym poszła gdzieś do podrzędnego salonu

Nowaewa
@ona 13.04.2014, 11:25

Witam!chodzę od lat do salonu Babor w Jeleniej Górze i byłam bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi.Nikt nie mówił do mnie na ty.Moja córka przyjeżdża na zabiegi z Niemiec.A Pani ,która wystawiła tę opinie mogła by popracować nad swoją polszczyzna bo jest na poziomie nie wiem czy szkoły podstawowej.

Zostaw opinię o Salon Urody Babor - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Urody Babor