SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ mgr MONIKA PRZYBYLAK

Bydgoszcz

Opinie o SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ mgr MONIKA PRZYBYLAK

Janka

U Pani Przybylak robilam sobie przedłużanie rzęs jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo mila obsluga i konkurencyjne ceny Polecam

Modi

Wiedzą jak zadbać o swoje klientki. Super atmosfera, prawdziwe profesjonalistki. Robiłam to manicure, moje paznokcie wyglądają rewelacyjnie

Ada

Robili mi paznokcie na wesele. Bardzo dobrze zadbali o nie. Manicure prezentował się znakomicie. Wytrzymał całą noc a nawet jeszcze dłużej. Polecam gdyż efekty są naprawdę zadowalające

wika

Świetne miejsce, w którym pracują prawdziwe profesjonalistki, polecam.

Zostaw opinię o SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ mgr MONIKA PRZYBYLAK - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ mgr MONIKA PRZYBYLAK