Ryszka Roksana Gabinet Kosmetyczny

Bielsko-biała

Opinie o Ryszka Roksana Gabinet Kosmetyczny

kubica

Raczej nie polecam - ceny wysokie i jakość materiałów słaba. Żelazko nie uchwyca mięśni tylko jeździ po twarzy jak po zwykłaym materiale. Miałam taki zabieg w innym gabinecie i wyglądał inaczej - twarz była w o wiele lepszej kondycji. Trwał dłużej i kosztował mniej. W gabinecie nie ma klimatyzacji i podczas upału nie odczuwałam komfortu.

zadowolona klientka
@kubica 27.08.2013, 12:02

(usunięte przez administratora) profesjonalna ,żelazko super ,efekty jeszcze lepsze ,żelazko ma trwac 20min a robi dłużej ,zrób sobie serie to zobaczysz ,ciekawe w którym gab masz klimatyzacje

ancia

super kosmetyczka, przyjemny dla oka salon, spokój, możliwość relaksu,pelna profesjonalność i dobór kosmetyków do pielęgnacji, super ceny i jakośc, jak najbardziej polecam.klientka :)))))

Zostaw opinię o Ryszka Roksana Gabinet Kosmetyczny - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryszka Roksana Gabinet Kosmetyczny